hrrr_miau: (ангел)
[personal profile] hrrr_miau
У мене багато мрій і бажань, запишу но я їх, і, якщо збудуться - буду викреслювати, а як додаватимуться - доповнюватиму.

1. Лапландія.
Поїхати родиною днів на 10, бути добряче екіпірованими на випадок холоду, снігу, лиж, санок, святкових вечерь, печер з гномами, довгих і цікавих екскурсій, подарунків собі друзям і фотографій...


2. Власний автомобіль.
Для поїздок родиною близько і далеко, місткий і зручний багажник, просторий салон, практичні і зручні автокрісла дітям... я - тьотя, яка в машинах не дуже розбирається, тому мої побажання отакі скромні. З часом, я думаю, зростуть


3. Власний приватний будинок недалеко від Києва, щоб там могли мати можливість жити і мої батьки, і щоб при бажанні вони завели собі курочок-гусочок, мама он все згадує свою козу, яку їй батько на 8ме березня подарував, коли ми в Червонограді застряли (1991-1996) і яка нас фактично зробила здоровими своїм молоком і шерстю.
Щоб там було місце дитячому спортивному майданчику, мангалу, саду і городу, гаражу. Щоб були хороші сусіди і щоб там недалеко були річка/озеро і ліс. - ЗБУВАЄТЬСЯ ПОТИХЕНЬКУ!!!!!


4. Маму мою повезти або в Нову Зеландію, або в Ізраїль, а ще краще - і туди, і туди. Це її мрії. Але я вже давно мрію разом з нею.
Нова Зеландія:


Ізраїль:


5. Зробити власний успішний корисний проект - приватний будинок престарілих і адмініструвати його. Робити людей, які там живуть, значимими і шанованими, враховувати їхні потреби і бажання, мати змогу за кошт закладу чи меценатів утримувати тих, чия родина не може оплатити перебування в закладі. Заклад успішний і шанований, дає прецендент для створення спеціальної державної підтримки чи вкладення коштів в програму розвитку таких будинків, люди довіряють закладу, він вдосконалюється. Я росту професійно разом з ним.

АБО: дитячий центр, де діти вчаться не лише всяким там англійським, методикам Монтесорі і т.п., а і людяності.
Тут у мене дуже багато у самої питань, але такий проект хотіла б може навіть і більше.

6. Кота. Рудого кота хочу, але у власний будинок. Мені жаль котів в квартирах.


7. Хорошого сімейного лікаря. Щоб він був професійним другом сім"ї.


8. Обовязковий сімейний активний зимовий відпочинок мінімум раз на рік на лижах/сноубордах. Веселу компанію, якісне спорядження, прекрасні вміння і навички :)))


9. Знати Київ. Я люблю своє місто старшенно. Останнім часом гуляю Києвом мало, почала погано орієнтуватися. А хочу знати своє місто добре-добре!


10. Мандри Україною і світом. Побувати в усіх замках України. Побувати в усіх великих і в усіх красивих містах.
Нехай це ніби як попса - Париж, Лондон, Рим, Краків, Мілан, Венеція, Прага, Стамбул (до речі, в чотирьох з названих я вже була, але ж давно!) - але знати ці міста, їх історію і красу, відомі і не надто відомі вулички, пам"ятки, легенди... і щоб дітки це знали і в цьому орієнтувались. І дуже любили як Україну, так і світ.Profile

hrrr_miau: (Default)
hrrr_miau

2017

S M T W T F S

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 11:13 pm
Powered by Dreamwidth Studios