hrrr_miau: (ех!)
[personal profile] hrrr_miau
поради від Католицького Вісника
Що робити? Як допомогти?
1. Оточіть молитвою, допомогою, просто тактовною (!) увагою родини загиблих, поранених, а також ті сім'ї, які мужньо відпустили своїх близьких на Майдан.
2. Потреби Майдану потрібно відслідковувати і перевіряти їхню актуальність. Але кожна пожертвувана дрібниця - важлива.
3. Художники, митці - піднімайте наш бойовий дух. Кожна мотивація, нехай маленька, - важлива.
4. Якщо у Вас хтось на Майдані - дзвоніть їм, пишіть. Але тільки щоб підтримати, надати корисну інформацію, сказати щось мотиваційне (дружинам, які просто підтримують чоловіків добрими новинами раз на 2-3 год. на хвилинку - респект!) Не дзвоніть і не плачте. Не дзвоніть, щоб заспокоювали вас. Це егоїзм, м'яко кажучи. Всім істерикам - вимкнути ТБ і комп та читати Святе Письмо.
5. Якщо ви на Майдані - просто скористайтеся старою порадою "жити кожен день, як останній". Сповідь, Служба Божа, мир з близькими та впевненість у власній позиції бути спокійними та рішучим - наші найкращі друзі.
6. Поширюйте тільки перевірену інформацію.
7. Ненависть варто спрямовувати у фізичну роботу. Допомагає. Та і загалом, ненавидіти нерозкаянність у гріхах, натомість молитися за навернення та спасіння для всіх і кожного. Інакше ненависть вас же і зруйнує.
8. Здавати кров там, де ви є. З солідарності і не думаючи, кому і куди вона чи препарати підуть.
9. Збирайте небайдужих навколо себе, щоб молитися і допомагати разом. Це укріплює на дусі.
10. Дорогі священики - ви, одні з найпотрібніших людей там, де є смертельна небезпека. Хто має дар мужності - там на сповідь багато людей. Просто потрібно підходити, говорити, м'яко цікавитися... Одним словом, не нам вас вчити.

Profile

hrrr_miau: (Default)
hrrr_miau

2017

S M T W T F S

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 17th, 2017 09:22 am
Powered by Dreamwidth Studios